Výkup podílu
Výkup podílu

Výkup podílu za hotové

Proč právě nás na výkup podílu nemovitosti?

Jako přímí kupující a partneři investorů do nemovitostí odkoupíme podíl na nemovitosti za nejlepší cenu. Vybereme vám nejvyšší nabídku.

Prodejem získáte hotovost vyřešíte spory zhodnotíte majetek

Jsme zaměřeni na váš region vaše město váš okres vaši obec

Specializujeme se na odkup spoluvlastnických podílů z dědických řízení i jiné. Ideální podíl na nemovitosti každého vlastníka dle zákona § 1117 Občanského zákoníku č. 89/2012 přináší řadu práv i omezení. Proto bývá podílové spoluvlastnictví problémové. A jak vám pomůžeme? 

S čím Vám také pomůžeme

Právní vady na nemovitosti

Věcná břemena,
Zástavní práva,
Nedostatečně identifikovatelní vlastníci,
Spoluvlastníci žijící mimo Českou republiku,
Dlouhotrvající dědické spory,
Spory mezi spoluvlastníky,
Nemovitosti ve vlastnictví nesvéprávných či nezletilých osob.

BLOGUJEME NA TOTO TÉMA

Řešení dražeb a exekucí

Výkup nemovitosti bývá často spojen s akutními finančními potížemi. Představuje rychlé a výhodnější řešení například v porovnání s nucenou dražbou, ve které za nemovitost nedostanete tak vysokou částku. Jak se taková situace řeší, a jak funguje výkup nemovitosti s exekucí?

BLOGUJEME NA TOTO TÉMA
5/5

Na názoru a hodnocení klienty nám záleží

Vše proběhlo rychle a v pořádku. Děkuji

Jaroslav KnížekProdej rodinného domu

S firmou jsem byla maximálně spokojená. Vše na jedničku. Mohu jen doporučit. Jsou to lidé na svém místě

Diana MocováProdej podílu bytu - Hradec Králové

Prodej proběhl v pořádku, veliká ochota a příjemní lidé. Doporučuji

Leoš VolekRodinný dům Ostrava

Velká spokojenost, rychlé, vstřícné jednání, ochota a spolehlivost. Vřele doporučuji

Eliška VeverkováPodíl na pozemku

Maximální spokojenost, vstřícné jednání, doporučuji

Josef DunaProdej bytu 2+1 Hradec Králové

Výkup podílu nemovitosti za hotové

Nechcete mít starosti s podílem na nemovitosti? Využijte možnost výkupu. Kromě klasického výkupu celých nemovitostí nabízíme i výkup spoluvlastnických podílů bez ohledu na jejich velikost. Postup je v zásadě stejný. Stačí využít kontakt a napsat více informací o nemovitosti, jejíž podíl chcete nabídnout do výkupu. 

Následuje odhad ceny nemovitosti zdarma. Pokud budete s nabídkou souhlasit, může se spustit celý proces výkupu. Ve většině případů to znamená podpis smlouvy do 48 hodin, což znamená i možnost nechat si vyplatit zálohu 40 % z předem domluvené částky. 

Výkup podílu nemovitosti se týká i situací, kdy jsou zahrnuty právní vady. O jejich vyřešení se postará tým zkušených odborníků, kteří zajistí potřebnou dokumentaci a jednotlivé kroky, aby výkup podílu mohl řádně proběhnout. Právě možnost prodeje podílu na nemovitosti, na které váznou právní vady, je hlavní výhodou výkupu. Víceméně bez starostí se tak můžete zbavit nechtěné nemovitosti a získat za ní odpovídající finanční částku. V porovnání s vyhlášenou dražbou navíc v mnoha případech vychází výkup podílu nemovitosti mnohem výhodněji. Díky tomu budete moci splatit více dluhů a lépe zvládnout případnou nežádoucí situaci, kvůli které hrozila až dražba vašeho podílu nemovitosti. 

Co ovlivňuje cenu, jakou za podíl na nemovitosti dostanete? Vliv mají stejné faktory jako při výkupu celých nemovitostí. To znamená, že záleží na lokalitě, technickém a právním stavu nemovitosti. Kromě toho se však přidává také informace o tom, jak velký je spoluvlastnický podíl. Samozřejmě platí, že čím větší podíl na nemovitosti, tím větší cenovou nabídku můžete ve výsledku očekávat. 

Proč chtějí lidé prodat podíl na nemovitosti? Důvodů existuje celá řada. Mezi ty nejčastější, se kterými se setkáváme, patří především spory v rámci dědictví. Zkrátka zdědí nemovitost, o kterou nemají zájem a společně s dalšími vlastníky nejsou schopni domluvit se na prodeji celé nemovitosti. A tehdy přichází na řadu možnost výkupu spoluvlastnického podílu nemovitosti. Právě prodej mnohdy znamená vyřešení sporů a tahanic. V rámci výkupu se nemusíte trápit s dlouhým nabízením jako u klasického prodeje, protože podíly nejsou v rámci inzerátů s nemovitostmi příliš populární. Stačí totiž pouze využít možnost kontaktu, nechat si zpracovat cenovou nabídku na váš podíl a máte v zásadě hotovo. Po podepsání smlouvy začne běžet proces výkupu a je to. Až takhle jednoduché je řešení starostí spojených se spoluvlastnickým podílem na jakékoliv nemovitosti. 

U výkupu podílu i celé nemovitosti je vždy důležité svěřit se do rukou profesionálů, kteří mohou nabídnou dostatek zkušeností. Díky více než 7 letům na trhu a specializací v rámci celé České republiky opravdu nic není problém. Za tu dobu máme na kontě mnoho vykoupených nemovitostí, u kterých často byly právní vady či jiné problémy. Dobrou zprávou ale je, že všechno se dá vyřešit a společně se můžeme domluvit na takovém řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Zakládáme si na profesionálním servisu a přátelském přístupu, což se odrazí v každém okamžiku jednání a řešení nejrůznějších formalit spojených s výkupem spoluvlastnického podílu. Prvním krokem je ale vždy váš kontakt, kdy nesmíte zapomenout uvést co nejvíce informací o nemovitosti, kterou chcete vykoupit.